HİZMETLERİMİZ

SÖZENLER ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

HİZMETLERİMİZ

AÇIKLAMA

 

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuzda ücretli ve ücretsiz olmak üzere hizmetlerimiz vardır. Güvenlik, Servis, Temizlik, Kantin, Çamaşırhane, Oyun Salonu, TV, Yemekhane, Spor Salonu, Etüt Salonu, Fiber İnternet, Sigara Alanı, Asansörler, Akıllı Kartlı Kapılar, Jeneratör, Lobi hizmetlerimizden tüm öğrencilerimiz ve misafirlerimiz yararlabilirler.

GÜVENLİK

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuzda GÜVENLİK olmazsa olmazımızdır. Apartımızın koridor ve ortak kullanım alanları 24 saat kapalı sistem güvenlik kameralarımız ile izlenmektedir. Özel güvenlik görevlilerimiz her gün 24 saat misafirlerimizin güvenliğini sağlamak ile görevlidir. Güvenlik görevlilerimiz özel sertifikalı her biri alanlarında uzmanlaşmış personellerimizdendir.

Her odamızda yangın alarmı, her katta acil çıkış kısımları ve olası durumlar için eczane dolaplarımız tam teşekkürlü olarak bulunmaktadır. Her odamızın kapısı kartlı sistemler ile çalışmaktadır. Her öğrencimiz sadece kendilerine verdiğimiz özel kart ile odalarına giriş yapabilmektedir. GÜVENLİK bizim için olmazsa olmaz ve üzerinde titizlikle çalıştığımız hizmetimizdir.

SERVİS

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuza yürüme mesafesinde olan Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesinde okuyan öğrencilerimiz okula gidiş dönüşlerini rahatça sağlamak için her sabah ve akşam yurdumuzun önünden okullarının önüne kadar getiriyoruz. Okullarından yurdumuza dönüşlerinde de aynı şekilde okulun önünden alıyoruz, Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuza getiriyoruz.

2015 Model 19 kişilik klimalı aracımızı en az on yıl aktif araç kullanmış şoförlüğünden terettüt ettirmeyen personelimiz görevlidir. Aracımızın yaz kış lastikleri, 6 ayda bir genel kontrolleri yapılmaktadır. Sözenler Erkek Öğrenci Yurdu servis aracımızda yangın söndürme teçhizatı ve ilk yardım ekipmanları bulunmaktadır. Her yıl düzenli bir şekilde muayenesi yapılmaktadır.

TEMİZLİK

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdu apartımızda her gün ücretsiz olarak temizlik yapılmaktadır. Tüm ortak alanların temizliği ve öğrencilerimizin odaları da talep edilmesi durumunda temizlikleri yapılmaktadır. Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuzda temizlik için özel personelimiz bulunmaktadır. Ortak alan ve makine teçhizatın temizliğinden sorumlu personelimiz, her gün düzenli bir şekilde temizlik yapmaktadır.

KANTİN

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdu kantinimiz 24 saat açıktır. Yemek saatlerini kaçırmış veya gece vaktinde karnı acıkmış, aparatif ihtiyacı hisseden tüm öğrencilerimiz istediği zaman kantinimizden yararlanabilmektedir. Sözenler Erkek Öğrenci Yurdu kantinimizde çikolata,bisküvit,cips,soğuk içecek çeşitlerimiz ile mini market büyüklüğünde kantinimizde öğrencilerimiz istediği her ürünü kolayca bulabilmektedir. 24 saat açık kantinimizde tüm öğrencilerimize ve misafirlerimize açıktır.

ÇAMAŞIRHANE

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdu Çamaşırhanemizde tüm öğrencilerimiz ve misafirlerimiz istedikleri zaman çamaşırhanemizden yararlanabilmektedir. Çamaşırhanemizde deterjan desteğimiz ile birlikte örğrencilerimiz ve misafirlerimiz hiç bir sıkıntı yaşamadan tüm eşyalarını yıkayıp kurutabilmektedir.

OYUN SALONU

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuzun konsol oyunları salonunda Playstation oyunları ile tüm öğrencilerimiz ve misafierlerimiz yararlanmaktadır. En son çıkan oyunlarımızın olduğu oyun salonunda öğrencilerimizin ve misafirlerimizin boş zamanlarını birlikte değerlendirebilmektedir. Konsol Oyun Salonumuzda 2 adet Playstation-4, 2 Adet 82 Ekran LED TV, Son çıkan oyunlar, 4 Adet Oyun kolumuz bulunamktadır. Saatlik ücrete tabii olan hizmetimizde gereğinden fazla zaman geçiren öğrencilerimizin derslerin ayrı kalmamaları için uygun dille uyarılarda da bulunmaktayız.

TV

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuzun TV salonunda Projektör ile öğrencilerimize ve misafirlerimize canlı maç veya programları ücretsiz olarak beyaz perdede izletiyoruz. Öğrencilerimizin ve misafirlerimizin her zaman yararlanabileceği bu hizmetimiz ile geniş perdede maç izleme ayrıcalığı sağlıyoruz.

YEMEKHANE

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdu’umuzda yemekhanemizden her gün özel menüler ile öğrencilerimize kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti veriyoruz. Öğrencilerimiz isterlerse menülerin dışına çıkarak sevdikleri özel yemekleri de yaptırabilirler.

SPOR SALONU

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuzda Ücretsiz Spor Salonumuzdan tüm öğrencilerimiz ve misafirlerimiz yararlanabilir. Profesyonel cihazlar ile öğrencilerimizi formda tutuyoruz. Spor Salonumuzda bulunan malzemeler; Bench Press, Kardiyo, Koşu Bandı, Omuz Press, Enseye Çekiş, Öne Çekiş, Triceps Extancion, Mekik Aleti, Burbell Curl, Dummu

ETÜT SALONU

Karadeniz Teknik Üniversitesinde yoğun ders programlarında farklı bir ortamda arkadaşları ile ders çalışabileceği etüt salonumuzda doğa manzarası eşliğinde etkin bir şekilde kendilerini derslerine verebileceği güzel bir etüt salonumuz,

FİBER İNTERNET

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuzda tüm öğrenci ve misafirlerimizin serbestçe yararlanabileceği sınırsız fiber internet hizmetimiz bulunmaktadır. Öğrencilerimiz ve misafirlerimiz hem odalarından hemde ortak kullanım alanlarından kesintisiz internete bağlanarak sürekli online olmalarını sağlıyoruz.

SİGARA ALANI

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuzun ortak kullanım alanları ve odalarımızda sigara içmek yasaktır. Sigara alışkanlıkları bulunan öğrecilerimiz ve misafirlerimiz, sigara içmeyenleri rahatsız etmemesi için rahatça sigara içebilecekleri sigara içme alanımız vardır.

ASANSÖR

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuz 6 katlıdır ve her katta iki asansörümüz vardır. 2014 model her biri 6 kişilik olan asansörlerimizin her ay bakımı yapılmaktadır. Acil durumlarda en yakın kata ulaşıp kapılarının otomatik açıldığı güvenlik sistemini barındırmaktadır. 

AKILLI KARTLI KAPILAR

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuzun her odasının kapıları kişiye özel kartlı sistemler ile çalışmaktadır. İzinsiz giriş durumunda yüksek sesle alarm çalarak, güvenliğe uyarıda bulunmaktadır.

YANGIN ÇIKIŞI

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuz 6 katlıdır ve her odada yangın alarmı bulunmaktadır. Yangın durumunda acil yangın çıkışları her katta bulunmaktadır. Her odada yangın tüpü her katta olası durumlar için eczane dolabı bulunmaktadır.

JENERATÖR

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuzda şehir şebekesinden kaynaklı olası elektrik arızaları durumunda 4 saat boyunca tüm apartımıza elektirik sağlayacak jeneratörümüz vardır. 

LOBİ

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdumuzun lobisi tüm öğrencilerimiz ve misafirlerimiz içindir. Öğrencilerimiz istedikleri zaman ister apartımız dışından arkadaşlarıyla, isterlerse yurt personelimiz ile aile ortamında muhabbet edebilirler.