ZİYARETÇİ DEFTERİ

SÖZENLER ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

ZİYARETÇİ DEFTERİ

AÇIKLAMA

 

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdu'muzda kalan öğrencilerimiz ve misafirlerimiz için oluşturduğumuz bu ziyaretçi defter ile bizim hakkımızda güzel düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 

Sözenler Erkek Öğrenci Yurdu'muzda başınızdan geçen güzel ve komik anılarınızı burada paylaşabilirsiniz.

Lütfen görüşlerinizi yazın...

trabzon-ziyaretci-defteri

İsim Soyisim

Doğu Karadeniz’de 60 yıllık ticari geçmişe sahip olan Sözenler Şirketler Grubu olarak, farklı bir yapıyla şimdide yurt hizmeti veriyoruz. 2013-2014 eğitim ve öğretim yılı itibariyle faaliyete giren yurdumuz, değerli öğrencilerimize hizmete açılmıştır. Senelerin vermiş olduğu ticari ahlak ve tecrübe sayesinde öğrencilerimize gereken en iyi hizmeti vereceğimizden hiç şüphemiz yoktur.

Yurdumuz merkezi konumu itibariyle her iki üniversiteye (KTÜ ve Avrasya) ulaşım kolaylığında olduğundan, Trabzon’daki sayılı özel erkek yurtlardan bir tanesidir. Tesisimiz otogara, Forum AVM’ye ve üniversiteye yürüme mesafesinde olup ulaşım araçları da tesisimizin önünden geçmektedir. Ve hafta içi her gün üniversiteye servisimiz bulunmaktadır.  Tesisimiz 120 kişilik olup öğrencilerimize geniş yaşam alanları sunmaktadır. Bu yaşam alanı içerisinde sosyal alanlar, kafeterya, etüt salonları vs. bulunmaktadır.

Yurdumuzun ve bizin hiçbir kurum, vakıf, dernek, cemiyet ve cemaatle bağlantısı bulunmamaktadır. Tamamen bağımsız ve özel olan yurdumuzun misyonu öğrencilerimizin huzurunu, güvenliğini ve rahatlığını sağlamaktır.

Tesisimiz eğitim öğretm dönemi boyunca öğrencilerimize veya çalışan kişilere de hizmet vermektedir.

Sitemizi gezdiğinizde ayrıntılı bilgiler mevcut olup daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Safa Batuhan Altıntaş

Kalmış olduğumuz bu yurt ailevi sıcaklığının yanında lüks yaşam standartları ile beraber evimizdeki rahattlığı aratmamaktadır. Bu imkanı sağladığı için sözenler apart ailesine sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.